Společnost

Urban Survival je platforma světového designu a high-end produktů luxusního nábytku s kombinací kvalitních služeb svých architektů a designerů.

Urban Survival vznikl v roce 2004 a od té doby má za sebou významné realizace v soukromých a veřejných interiérech. Nabízí na českém trhu luxusní italský nábytek, návrhy interiéru a jeho realizace a komplexní projektovou a inženýrskou činnost.

Komplexnost služeb Urban Survival je také jeho největší divizou.

Návrh interiéru a konzultace od architekta je součástí základní služby. Urban Survival Vám může nabídnout luxusní italské sedací soupravy, křesla, jídelní židle, barové židle, jídelní stoly, kancelářské stoly, konferenční stoly, komody, moderní osvětlení, postele, kancelářský nábytek, zahradní nábytek, koupelnové doplňky, ložní prádlo, jídelní servis, příbory, bytové parfémy (difuzery) a mnoho jiných interiérových doplňků.

Nabízí také návrh a realizaci atypického nábytku na míru interiéru.

Naším cílem je spolu s architekty vytvářet interiér i toho nejnáročnějšího klienta tak, aby odpovídal jeho přáním, touhám a hodnotám.

Nabízíme:

Návrhy a realizace interiérů

Kompletní dodávky typového a atypického nábytku vč. kuchyňského
Spolupráce s architekty a designéry

Doprava a montáž

V případě, že zákazník nepreferuje vlastní dopravu a montáž, můžeme nabídnout stěhovací a montážní firmu, která pro nás pracuje.

Pronájem rekvizit

Pro filmové štáby a další zájemce rádi zapůjčíme naše produkty.
V našem showroomu též umožňujeme pronájem našich prostor pro focení různých fashion a design kampaní nebo natáčení.